0 Comments 3:46 pm

Борба у женској конкуренцији рукометне Аркус лиге се завршава – Рукометашице ЖОРК “Бор” дочекују РК “Младост” из Нове Пазове.

Борба  у рукометној Аркус лиги за жене је стигла до краја. У финалу ће играти “Црвена Звезда” и “Наиса”. (Игра се на две победе). Наше рукометашице су освојиле треће место у лигашком делу такмичења и сада их очекује меч за коначну потврду тог пласмана. У борби за треће место игра се само једна утакмица. 

ЖОРК “Бор” против РК “Младост” из Нове Пазове – Субота, 16. мај 2026, велика сала УСЦ “Бобана Момчиловић Величковић” Бор, у 19:00 сати.

Ове екипе су се већ састале у директној борби за сам врх табеле и раније смо најавили могући поновни сусрет, управо у Плеј офу. Ова борба и евентуална победа, била би тачка на успешној сезони наших девојака. Борски клуб је благи фаворит али ако узмемо у обзир домаћу публику, улога фаворита је далеко већа.

Фото: Архива са утакмице ЖОРК “Бор” – РК “Младост”, март 2026

Ово је борба у којој највише морамо помоћи нашим девојкама и да заједно прославимо успешну сезону и лигашком делу, Купу Србије и Еврокупу. Надамо се да је “здравствени картон” наше екипе много бољи и да ће наступити у комплетном саставу.

Related Posts

Обука непливача

Почиње обука непливача - Обавештавамо заинтересоване да обука непливача почиње…