3:49 pm

Први дан сезоне купања на отвореним базенима су покварили временски услови. На базенима УСЦ “Бобана Момчиловић Величковић” Бор је мало купача.

Лоши временски услови су покварили отварање купалишне сезоне на отвореним базенима. Први дан је било кише, која је касније престала. Међутим, већ је било касно да се већина одлучи да посети базене. “Најхрабрији” су били упорни и дочекали услове за безбедно купање.

Детаље првог дана нове сезоне представљамо кроз малу галерију слика:

Надамо се бољим временским условима у наредним данима, како би сви могли да уживају на отвореним базенима. Још једном молимо кориснике да поштују кућни ред и савете дежурних.

Related Posts